O školce

Mateřská škola Myslbekova se nachází při vjezdu do Náchoda od České Skalice v blízkosti Technických služeb města Náchoda. Tato městská čtvrť se nazývá Staré Město nad Metují.

Mateřská škola je tvořena hlavní budovou se třemi podlažími a správní budovou. V hlavní budově jsou umístěny tři samostatné třídy. Do školy se vchází širokým venkovním schodištěm.

Ve správní budově se nachází kuchyně se sociálním zařízením a šatnou kuchařek, kotelna, dílna údržbáře, sklad potravin, kancelář vedoucí školní jídelny, ředitelna.

MŠ Náchod

MŠ Náchod, Myslbekova 4

Budovu školy obklopuje ze všech stran velká zahrada o výměře jeden hektar. V přední části zahrady se nachází hřiště s pískovištěm,  trampolínou a zahradní domek, který slouží jako sklad hraček, pomůcek, doplňků pro hry, činnosti a pohybové aktivity na zahradě. Vlevo od budovy jsou umístěné lanové prolézačky, houpačky a kreslicí tabule.

V zadní části rozlehlé zahrady je umístěno několik pískovišť, průlezka se skluzavkou, dřevěný altánek, kolotoč a houpačka. Příjezdová cesta pro dodávky potravin do školní kuchyně je využívána jako dopravní hřiště k jízdě na odrážedlech, koloběžkách, tříkolkách. Na hřišti s umělým trávníkem a brankami mohou děti hrát fotbal a další míčové i pohybové hry. V roce 2019 přibyl na zahradu nový altán, který slouží jako venkovní učebna. V zadní části  zahrady se nacházejí záhonky, ovocné stromy a keře a bylinková zahrádka.