Školka

Mateřská škola Myslbekova se nachází při vjezdu do Náchoda od České Skalice v blízkosti Technických služeb města Náchoda. Tato městská čtvrť se nazývá Staré Město nad Metují.

Mateřská škola je tvořena hlavní budovou se třemi podlažími a správní budovou. V hlavní budově jsou umístěny tři samostatné třídy. Do školy se vchází širokým venkovním schodištěm.

Ve správní budově se nachází kuchyně se sociálním zařízením a šatnou kuchařek, kotelna, dílna údržbáře, sklad potravin, kancelář vedoucí školní jídelny, ředitelna.

MŠ Náchod

MŠ Náchod, Myslbekova 4

Budovu školy obklopuje ze všech stran velká zahrada o výměře jeden hektar. V přední části zahrady se nachází bazén a zahradní domek, který slouží jako sklad hraček, pomůcek, doplňků pro hry, činnosti a pohybové aktivity na zahradě a skluzavka.

V zadní části rozlehlé zahrady je umístěno několik pískovišť, průlezka Loď s lanovou sítí a skluzavkou, dřevěné průlezky, kolotoč a houpačka. Příjezdová cesta pro dodávky potravin do školní kuchyně je využívána jako dopravní hřiště k jízdě na kolech, koloběžkách, tříkolkách. Na trávníku mohou děti hrát fotbal, tenis a další míčové i pohybové hry.