Berušky

AKCE ŘÍJEN 2018

• 1. – 5. 10. Bramborový týden (sklizeň brambor, pečení)
  • 8. – 12. 10. Draci a dráčci (pouštění draka na Homolce –dle počasí)
  • 17. 10. Den s mou hračkou(děti si v tento den mohou přinést svou oblíbenou hru nebo hračku)
  • 22. 10. od 8.45 divadlo v MŠ:  „Myšák Pišta“
  • Od 22. 10. Výstava podzimních strašidýlek vyrobených doma dětmi s pomocí rodičů. Výrobky mohou být z jakéhokoli materiálu (zelenina – brambora, dýně, přírodniny – kůra, dřevo, látka, papír, apod…)
  • 26. 10. Podzimní strašidleníakce dopoledne v MŠ, hry a soutěže pro děti na zahradě, při nepříznivém počasí uvnitř MŠ. Na tento den, prosím, připravte dětem strašidelný převlek.

Všechny aktuální informace budou vyvěšeny na nástěnce v šatně.

AKCE ZÁŘÍ 2018

18.9. od 15.30 Třídní schůzky ve třídě Berušek

19.9. Den v červeném (připravte, prosím, dětem na tento den červené nebo růžové tričko)

V týdnu od 24.9. si budeme povídat o rodině. Prosíme rodiče, aby dětem na pondělí připravili jednu rodinnou fotografii (např. z výletu nebo z oslavy, apod..). Může na ní být i širší rodina – babička, dědeček, strýc, teta,…Z fotek si uděláme výstavku a poté vám je vrátíme.

26.9. od 8.45 Kouzelník v MŠ

Během měsíce září bude probíhat postupná adaptace nově příchozích dětí na režim mateřské školy.

Všechny aktuální informace budou vyvěšeny na nástěnce v šatně.